WEB TASARIM & YAZILIM

WEB TASARIM ÇÖZÜMLERİ

 

İnternet, günümüzün en büyük pazarı olmayı başardı. En ufak ürün ve hizmetten, ağır sanayiye kadar artık her şey bir tık uzakta!

Basılı reklamlara harcanan yüksek bütçeler, geri dönüş oranının hüsranlığı ve buna paralel gelişen internet teknolojisi ezberleri bozdu.

Artık reklam ve erişilebilirlik çok basit. Sizde hemen şirketiniz veya kurumunuza özel isminizi 24 saat içerisinde tescil edip sanal dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Kafanız mı karıştı? Hepsinin çözümü aşağıdaki butona tıklamanız ve gelen formu doldurmanızla bitecektir. 8 saat içerisinde talebiniz değerlendirilecektir.


 
WEB YAZILIM ÇÖZÜMLERİ


Öncelikle web yazılımı nedir? Sorusunu cevaplayalım. Bir web sunucusunun üzerinde çalışan yazılımların tamamına web yazılımı denir. Yazılımların tamamında web teknolojileri kullanılmasının temel nedeni tüm browserlarda problemsiz çalışmalarıdır. ( Browser=tarayıcı) Tüm browserlar derken internet explorer6, internet explorer7, internet explorer8, mozilla firefox, google chrome, gibi dünyaca bilinen ve internet kullnaıcıların %99 unu oluşturan browserlardır. Çok amaçlı bilgi sunumlarında, güncelleme noktasında, çok kullanıcılı projelerde kullanılan web yazılımları aklınıza gelen tüm bilgi akışını, raporlamaları, iletişimi neredeyse anlık zaman dilimine indirgemektedir. Web tabanlı programların networke uygulanması ile webde düşünülen tüm çözümler, aynı şekilde network içinde de çalıştırılabilir.

Web tabanlı dilediğiniz tüm projelerinin yazılımıdır. Web tabanlı çalışmasını istediğiniz iş kolunuza özel yazılımları kapsayan Özel Proje Yazılımları istenilen her dilde yazılabilir. İş akışınızı kolaylaştıracak, müşterilerinize vereceğiniz hizmetin hızını arttıracak, bilgi paylaşımı maksimum düzeye çıkarak, aklınıza gelen tüm iş kolaylıklarını kapsamaktadır. Özel proje yazılımı ile ilgili bazı örnekler;
 
 
Ofis içerisinde kullandığınız programlardan istediğiniz veriyi internet ortamına anlık bir şekilde iletebilen ara yüz yazılımları örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca veri aktarımı noktasında istediğiniz hesaplamalar ile birlikte istenilen kriterler doğrultusunda değiştirilerek internete aktarılabilir. Ofisinizde veya fabrikanızda bulunan ve verilerine anlık olarak ihtiyacınız olan bir kaynaktan da veriler web tabanına aktarılabilir veya mobil cihazınıza aktarılabilir.
 
Tüm kurumsal web tasarımlarında ve tüm ürün ve hizmet bazlı projelerde kullanılan web yazılımı; Media Prestij bünyesinde yazılmaktadır. Uzman kadromuzun yazdığı web projelerin tüm kodlarını kendileri yazmaktadır.