KURUMSAL E-TİCARET PAKETİ

Fiyatı: 1,499TL KDV Hariç: 1,270TL Gerekli puan: 75000
  •    Hizmet Kodu: MP-HP3
  •    Ödül Puanı: 5000
  •    Hizmet Durumu: Hizmete Açık
Açıklama
KURUMSAL E-TİCARET PAKETİ, Bu paket ile e-ticaret siteniz anahtar teslim olarak sizlere verilmektedir. 50 GB trafik, 10 GB web alanı, 1GB SQL, Sınırsız Mail hesabı, 128bit SSL şifreleme sistemi, 10000 mail, ve gelişmiş ürün arama özellikleri ile birlikte sektörünüze uygun en doğru çözümler sunan pakettir. Bu paket ile birlikte hiç bir uğaraşa gerek kalmadan sadece bir kaç gün içerisinde E-ticaret siteniz açılır ve sitenizle ilgili yapmanızgereken her türlü çalışma detaylı bir şekilde anlatılır.
 


Sınırsız Yönetim

İstediğiniz sayıda ürün, kategori ve üretici ekleme.

Bu özellik sayesinde istediğiniz sayıda ürün, kategori ve üretici ekleyip istediğiniz gibi kolayca yönetebilirsiniz. Bir veya binlerce ürüne sahip olsanız bile yönetimsel arayüz sayesinde tek tıkla ürünlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Ödeme Yönetimi

Modül entegrasyonu ile ödeme yönetimi.

Sanal pos modül entegrasyonu ile kolay ödeme arayüzü sayesinde kayıt olmadan misafir alışveriş özelliğinde e-ticaret sistemi müşterilerinize kolaylık sağlayacaktır. Paypal, Havale/EFT, Kapıda (Nakit) modülleri sayesinde kolayca ödeme alabilirsiniz.

XML Entegrasyonu.

Tek tıkla binlerce ürün ekleyin.

E-Ticaret Paketinize tanımlı olan tedarikçi firmanızdaki ürünleri online ya da yerel dosyanızdan da XML İçeri Aktarma işlemi ile entegrasyonununu sağlayın.Diğer hazır yazılımlarda bulunan arena, index, penta vb. tedarikçileri kullanabilmeniz mümkündür.Binlerce ürünü tek tıkla e-ticaret sitenize ekleyin veya dışarı aktarın.

 

Dil Seçeneği

Ürünlerinizi dünyaya açın.

Global bir e-ticaret yazılımı olduğundan dolayı birçok dili desteklemektedir. E-ticaret sitenizi farklı dile çevirebilir ve dünya çapına birçok müşteriye ulaşabilirsiniz.

SEO Optimizasyonu

Arama motorlarında global olarak yer alın.

E-Ticaret seo optimizasyonu tamamen işlevsel bir yönetim arayüzü ile birlikte geliyor. Arama motorları optimizasyonu ile global seo konusunda sitenizi tanıtan yazılar, anahtar kelimeler ve sayfa başlıkları oluşturabilir ve her kategori, ürün ve marka için bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Muhasebeniz zaman güncel.

Muhasebe entegrasyonları ile e-ticaret sisteminde ürünlerde yaptığınız değişiklikler muhasebe sisteminde anlık olarak değişir.Stoklar otomatik olarak güncellenir ve stoklar websiteniz ile senkronize çalışır.

 

Tema / Arayüz Desteği

E-ticaret sitenize güçlendirin.

Arayüz geliştirme kısmı tamamı açık halde sizlere sunulmaktadır. Bu sayede kendinize özel tasarımlarınızı e-ticaret paketi üzerine uygulayabilir ve varsayılan tasarımlardan farklı tasarımlar kullananın.

Kargo Sistemi

Ürünlerinizi her yere ulaştırın.

E-Ticaret paketi ile ürünleriniz için birçok kargo firması ekleyebilir ve kargo firmaları için ayrıca ücret belirtebilirsiniz.E-Ticaret paketi ile fatura ve kargo adreslerini ayrıca yazdırarak müşterileriniz için kolaylık sağlayabilirsiniz.

Analiz ve Raporlama

Herşey elinizin altında.

Raporlama e-ticaret sitenizin performansını izleme ve arttırmak için gerekli olan tek anahtardır. Ziyaretçi, satış, müşteri profilleri gibi e-ticaret sitenizle ilgili bütün rakamlara ve raporlara bu paket ile ulaşabilirsiniz.

 

Pazarlama

Satışlarınızı hızlıca arttırın.

E-ticaret siteniz üzerinden birçok pazarlama ve promosyon kampanyası yapmanıza olanak sağlıyor. benzer ürünler, yeni ürünler, özel ürünler, kupon kodları, indirimli ürünler ile pazarlama yapmak artık daha kolay.

Güvenlik

Müşterileriniz her zaman güvende.

SSL ve PCI uyumlu e-ticaret paketiniz ile müşterilerinizi güvende hissettirin. Markum.net e-ticaret çözümü ile hediye edilen 128 bit COMODO Instant SSL ile müşterileriniz güvenli alışveriş yapabilirler.

Facebook Store

Sosyal medya ile milyonlara ulaşın.

Facebook eklentisi sayesinde Facebook üzerinden satış yapın ve ürünlerinizi tanıtın.Müşterilerinzi Facebook'tan çıkış yapmadan ürünleri inceleyebilir,sipariş verebilir,ödeme yapabilir.

 

Gelen Özellikler

Kurumsal E-Ticaret Paketi kullanıcılarına hazır işlevsel bir arayüz sunuyor.

Hızlı ve kolay yapılandırma için gelen çoklu vergi oranları, çoklu para birimi, hata günlüğü, kargo ağırlık hesaplama, indirim kuponu sistemi, google talk - analytics, yazdırılabilir fatura, satış raporları, ortaklık modülü, otomatik resim boyutlandırma ve ayrıca istediğiniz gibi modül yazabilir ve yaptırabilirsiniz.

Firmanız Göre Modül Özelliği

E-ticareti kolaylaştırın.

Kendi içerisinde sunduğu indirilebilir ürünler seçeniği ile fotoğraf, doküman vb. satışları kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Firmalar için ayrı renk, model, drop, beden, stok kaydı yapabilirsiniz. Bunlarla birlikte renk yerine desen gösterme, tüm tekstil ürünlerini tanıyabilme ve ürün türüne göre ölçü tablosu hazırlayabilirsiniz.

 
Yorumlar (1)
Yorum Yap

* Adınız:

* Yorumunuz:

* Doğrulama kodunu giriniz:

* Oylama:

Kötü İyi