HAZIR WEB SİTESİ NEDİR ?

HAZIR WEB SİTESİ
Firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi ile bir kurumsal web sitesinde olması gereken her şeye sahip olacaksınız.
Firma profil sayfasından ürün ve hizmetler sayfasına, referanslar sayfasından resim galerisi sayfasına bir firmanın tüm web ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeteneğe sahip. Ayrıca firmalara yeni müşteriler edinebilmeleri için Google Reklamları konsunda da profesyonel hizmet veriyoruz.
Hazır Web Paketleri bölümündeki Hazır web sitelerinin bazı özelliklerine ulaşabilir, demo site aracılığı ile hazır web sitemizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Nedir?

Hazır web sitesi, tasarımı önceden dizayn edilen kullanıma hazır ve 1 gün içerisinde hizmete açılabilen web sitesi tasarımlarına denir. Hazır web sitesi ile çok kısa bir süre içerisinde profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Hazır web sitenize hizmetini vermiş olduğunuz ve/veya satışını yapmış olduğunuz ürünleri çok kısa bir süre içerisinde ekleyip web sitenizi hazır hale getirebilirsiniz

Kimler Hazır Web Sitesi Kullanmalı?

Hazır web sitelerimizi düşük maliyet ile kurumsal bir web sitesine sahip olmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için tavsiye ediyoruz. Özellikle yeni firmalar için tavsiye ettiğimiz hazır web siteleri ile çok kısa bir süre içerisinde profesyonel bir web sitesine sahip olmak mümkün.