BİZİM FARKIMIZ

SİZİN PRESTİJ FARKINIZI SAĞLAYACAK FARKIMIZ NE BİLİYOR MUSUNUZ ? 


 Türkiye'de ilk defa online web sitesi, grafik, seo, reklam tanıtım, hizmetlerini veren sayılı firmalardan biriyiz.

 

Hazır web paketlerimizden beğendiğiniz tasarımı hizmet listesinize ekleyip, kredi kartlarıyla, 3D Security (Online Güvenli Ödeme) yöntemiyle ödeyebilme imkanı sunuyoruz.

Hizmetlerinizin ne kadar sürede tamamlanacağını, hangi aşamada olduğunu üye profilinizden takip edebilme olanağı sunuyoruz.

Üstelik bütün hizmetleriniz  ve üyeliğinizle ilgili, bilgiler otomasyon sistemimiz ile ücretsiz olarak, mail adresinize ve cep telefonunuza  an ve an  bilgilendirme olarak aktarılıyor.

 

Siz değerli müşterilerimize, ücretsiz Demo hazırlıyor, böylece müşterimiz ile tasarım ekibimiz arasında bir etkileşim sağlıyor ve en iyi tasarımı, en kısa sürede tarafınıza sunma imkanı sağlıyoruz
 

 

Beğenmediğiniz ve memnun kalmadığınız hizmetlerin ücret iadesini garanti ediyoruz

 Biz, şehir dışında ki müşterilerimizin faturalarını ücretli postayla göndermiyoruz.Faturalarınızı isterseniz elden, isterseniz özel kuryeyle üye profilinizden belirlediğiniz adresinize ÜCRETSİZ teslim ediyoruz.

 

Gerek fiziksel gerekse Online (Telefon, Mail) aracılığıyla 7/24 müşteri desteği sağlıyoruz.

 

VE EN ÖNEMLİSİ, SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ HİZMETLERDEN, İŞLEMLERİNİZİN %50'si  TAMAMLANMADAN HİÇ BİR ŞEKİLDE ÖN ÜCRET TALEP ETMİYORUZ