GRAFİK TASARIM

Tasarım yapabilmek için sadece bilgisayar teknolojisini kullanabilmek yetmez. Grafik tasarımcısının desen gücünü, renk bilgisini ve yaratıcılığını teknolojiyle buluşturması gerekir. Bir elmayı stilize edebilmek için önce onun gerçek şekli üzerinde fikriniz olması gerekir yani önce elmanın kendisini resmedebilin ki o elmanın soyutlanmış halini ortaya çıkarabilin. Media Prestij Grafik Hizmetleri, İhtiyacınıza yönelik en yenilikçi tasarımları ortaya çıkaran ve hayal gücü güçlü olan grafik uzmanlarıyla çalışır.

 

LOGO

Logo firmanizi temsil eden bir isaret,kisa bir yazi veya bunların birkaçı ile birlikte olusan,firmanızı kısaca anlatan firmanızın imzası niteliginde bir simgedir . amblem ile cogu zaman karıstırlmasına ragmen cok farklı kavramlardır. logo tasarım firmaları logonuzu tasarlarken sizi anlatmak zorundadır.mesela bir insaat firmasının yapılırken saglamlıgı vurgulayacak isaretler kullanılmalı,veya bir catı yani kısacası insaatı vurgulayan doneler icermesine dikkat edilmelidir.

 

BANNER

Web sitelerinin içine yerleştirilen reklam panolarıdır. Bu sizin web sitenizden ayrı birşeydir. Sizin web sitenizin dışında, fakat sizin ilgi duydugunuz bir müşteri kitlesi veya izleyicisi bulunan bir başkasının web sitesine ücret karşılığı sizin reklam panonuz yerleşriliyor. Böylece o siteye girenler sizin reklamınızı izlemiş oluyor. ilgi duyan kişi reklam panonuzu tıkladığında ekranda sizin web siteniz açılıyor.

 

DERGİ

Dergi Tasarımı Henüz Projelendirilmemiş, Yanlızca Metin Aşamasında Olan Dergi Taslakları, Uzman Grafik Tasarımcılarımız Tarafından, Sayfa Sayfa Metin İçeriklerine Uygun Olarak Görsellik Kazandırılır. Sayfa Dizaynı(Ne? Nerede? Nasıl Duracak?) Metin Görselliği(Karekter Genişliği, Karakter Stili, Renklendirme,Karakter Boyutu) Grafik Tasarımları(Konu Metinlerini Resimler, Fotoğraflar Ve Çizimler İle Görsellik Kazandırmak)

 

AFİŞ

ilk olarak konuya uygun bir görsel seçilmelidir. konuya uygun görsel illustrasyonda olabilir, fotoğrafta olabilir. bir afişte en yoğun algımızı meşgul eden görseldir. uygün bir görsel ve görseli destekleyen bir slogan ile çok şey ifade edebiliriz. unutulmaması gereken hepimiz tüketiciyiz, tüketicinin algılarına göre yapılan bir çalışma başarılıdır. afişte görsellik kadar algıyı ne kadar tetikliyebildiğimiz, hafızalarda ne kadar yer ettiğmiz de önemlidir.

 

KART

Genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, ünvan ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Pazarlama çalışmalarında etkin olabilmek açısından profesyonel olarak tasarlanmış ve kaliteli bir kağıda basılmış olmalı, kolay okunabilir ve müşteri ile olası müşterilerinize ne sattığınızı ya da ne hizmet verdiğinizi ve neden o hizmeti sizden alması gerektiğini hatırlatacak bir tarzda tasarlanmalıdır.


Grafik Hizmetlerimiz;
 Basın İlan    Katalog    Broşür    Dergi, Kitap    Afiş     Billboard    Ambalaj    Promosyon    Kurumsal Kimlik    Logo     Kartvizit     Antetli Kağıt     Fatura     Zarf     Dosya     Bloknot     El İlanı     Üye Kartları     Raket